Gwiazdozbiór Aniołów: In varietae concordia - Koncert z Chórem „Ars Cantandi

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Już w najbliższą niedzielę, 19 maja o godz. 19, w Hali Stulecia odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji XX-lecia Polski w Unii Europejskiej: Gwiazdozbiór Aniołów. In varietae concordia. Będzie to prawdziwa muzyczna uczta, a wśród artystów usłyszeć i zobaczyć również Ars Cantandi.

Koncert Gwiazdozbiór Aniołów. In varietae concordia, reżyserowany przez Kamila J. Przybosia, zapowiada się naprawdę niesamowicie! Na scenie zobaczymy i usłyszymy takich artystów jak: L.U.C. z Rebel Babel, Kosy, Olga Szomańska, Mariusz Kilian, Anna Maria Mbayo, Joanna Zawartko, Artur Caturian, Natalia Grosiak, Sambor Dudziński, Magdalena Zawartko, Damian Łapiński, Młodzieżowa Akademia Musicalowa, Everest Production oraz Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective. Brzmi niesamowicie, prawda?

Wstęp na widowisko jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby dostać się na koncert, trzeba odebrać bezpłatne wejściówki w kasie Hali Stulecia. Bilety będą wydawane od 15 maja do wyczerpania puli (najpóźniej do 18 maja) w godz. 10:00-18:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki, a w sumie mamy do rozdania aż 4,2 tys. biletów.

Nie przegapcie tej okazji, żeby na żywo posłuchać niesamowitych artystów! Do zobaczenia w niedzielę!