Rekrutacja do chóru - sezon 2023/2024

Dołącz do Chóru Ars Cantandi i Odkryj Swoją Muzyczną Pasję!

Czy zdarza Ci się śpiewać pod prysznicem, czy w samochodzie? Może masz doświadczenie wokalne na poziomie amatorskim czy profesjonalnym? Jeżeli pasjonuje Cię muzyka i chciałbyś/chciałabyś rozwinąć swoje umiejętności wokalne, zapraszamy na przesłuchania do Chóru Akademickiego Ars Cantandi!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Niepowtarzalna Społeczność: Poznasz entuzjastyczne i utalentowane osoby z pasją do muzyki.
  • Rozwój Wokalny: Regularne próby i indywidualne zajęcia z emisji głosu pozwolą Ci odkryć i wykorzystać pełnię Twojego potencjału.
  • Nieograniczone Doświadczenia: Oferujemy możliwość uczestnictwa w różnorakich wydarzeniach kultularnych; od filharmonii, przez teatry, aż po sceny plenerowe.
  • Podróżowanie: Nasze występy i warsztaty odbywają się nie tylko w Polsce, ale również za granicą.
  • Profesjonalne Prowadzenie: Całość działań chóru nadzoruje renomowana dyrygentka i założycielka, Anna Grabowska-Borys.

Jak się zgłosić?

  1. Lokalizacja: Sala 214, budynek A, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.
  2. Terminy przesłuchań:
  • 9 października (poniedziałek) od 17:00 do 19:00
  • 12 października (czwartek) od 17:00 do 19:00
  • 16 października (poniedziałek) od 17:00 do 19:00

Nie jest wymagane specjalne przygotowanie. Na miejscu zastaniesz członków chóru oraz dyrygentkę, która przeprowadzi z Tobą krótkie przesłuchanie. Sprawdzimy Twoje umiejętności wokalne i rytmiczne, a także określimy Twój typ głosu.

Do zobaczenia... a raczej do usłyszenia!

Jeśli przeoczyłaś/eś ten termin to wiedz, że:

Zorganizowana REKRUTACJA do Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Ars Cantandi” odbywa się zawsze z początkiem każdego roku akademickiego, ale w rzeczywistości NABÓR DO CHÓRU trwa cały rok, co oznacza, że możesz do nas także dołączyć w każdym momencie. Wystarczy przyjść na jedną z prób chóru (w poniedziałek lub czwartek o godz. 18:30 do sali 214 A mieszczącej się na 2 piętrze w głównym budynku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu), zdać PRZESŁUCHANIE i po prostu zacząć z nami śpiewać :).

PRZESŁUCHANIE DO CHÓRU – brzmi strasznie??? Zapewniamy Cię, że nie ma się czego bać. Jesteś tylko Ty i nasza SUPER Dyrygentka, z którą możesz swobodnie o wszystkim porozmawiać, śmiało wypytywać, a przy okazji wykonać kilka prostych ćwiczeń muzycznych, jak powtórzenie krótkiej melodii czy dopasowanie dźwięku do akordu.

Daj nam wcześniej znać, że będziesz na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wtedy będzie szansa na rozmowę z naszą Dyrygentką i przesłuchanie do chóru  przed próbą.