Rozpoczynamy sezon artystyczny 2023/2024

Cześć, przyjaciele muzyki!


Mamy dla was świetne wieści - rozpoczynamy sezon artystyczny 2023/2024, i mamy mnóstwo niesamowitych wydarzeń zaplanowanych na październik! 🎶🍂

  • 1 PAŹDZIERNIKA (niedziela) około godziny 15.00 na Wrocławskim Rynku przy pomniku Aleksandra Fredry po raz kolejny zabrzmi Gaudeamus Igitur w wykonaniu połączonych wrocławskich chórów akademickich.

     

  • 5 PAŹDZIERNIKA (czwartek) o godz. 11 Bierzemy udział w uroczystej inauguracji roku akademickiego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! Uroczystość odbywa się w Auli Centrum Kształcenia Ustawicznego.

     

  • 6 PAŹDZIERNIKA (piątek) o godzinie 19:00 - Wybieramy się do Filharmonii Gorzowskiej na koncert w ramach Festiwalu Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego wykonamy Missa Pro Pace skomponowaną przez patrona festiwalu Wojciecha Kilara. Będą z nami wspaniali soliści i Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej.

Obsada koncertu prezentuje się następująco:

Joanna Freszel / sopran
Agata Schmidt / alt
Przemysław Borys / tenor
Wojciech Gierlach / bas
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Chór Ars Cantandi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Anna Grabowska-Borys / przygotowanie chóru
Marcin Nałęcz-Niesiołowski / dyrygent

Koncert rozpocznie się o godz. 19, link do wydarzenia znajduje się tutaj.

Zbliżają się chóralne rekrutacje! Jeśli marzycie o dołączeniu do naszego zespołu, to teraz jest najlepszy moment. Śledźcie nasze social media i stronę, gdzie pojawią się szczegóły. A oto daty, na które musicie zwrócić uwagę:

Rekrutacje:
•    9 lub 12 lub 17 PAŹDZIERNIKA
•    Godziny: 17:00-18:30
•    Lokalizacja: Budynek A, sala 214 na Uniwersytecie Ekonomicznym


A co w listopadzie? Przygotowujemy dla Was kolejne muzyczne niespodzianki, w tym koncert z okazji Święta Nauki w Narodowym Forum Muzyki, a także Chóralne Warsztaty. Bądźcie czujni, bo szczegółowe informacje będą już wkrótce!

Do zobaczenia na naszych koncertach i na rekrutacjach! Razem możemy stworzyć magiczną muzykę.