PANOWIE DO CHÓRU! - rekrutacja uzupełniająca do Chóru Ars Cantandi

Panowie!
 
Chór Ars Cantandi organizuje kolejną turę przesłuchań! Zapraszamy serdecznie do spróbowania swoich sił wokalnych w przesłuchaniach do SEKCJI MĘSKIEJ naszego zespołu. Zachęcamy wszystkich pasjonatów muzyki poważnej i niepoważnej do wzięcia udziału w nadchodzących przesłuchaniach:
28 listopada i 1 grudnia o godzinie 18:00 w sali 214 budynku A naszej Uczelni.  

Jeśli jeszcze się wahasz – mamy prostą radę - przyjdź i przekonaj się, że warto! Oprócz tego, że rozwiniesz swoje umiejętności wokalne (do czego nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania :), poznasz grupę fantastycznych ludzi, którzy potrafią świetnie zgrać się w dążeniu do wspólnych celów oraz w świętowaniu chóralnych sukcesów. Wspólne podróże po kraju i za granicą są okazją do zdobycia nowych doświadczeń, nawiązania bliższych relacji oraz przede wszystkim - występów na wielu różnych konkursach i festiwalach muzycznych (w ostatnich latach braliśmy udział w konkursach w Międzyzdrojach, Toruniu, Bydgoszczy, ale też w Wenecji czy Ochridzie). Śpiewanie w naszym chórze to wspaniała przygoda, do której serdecznie Was zapraszamy!  

Osoby zainteresowane zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.arscantandi.wroclaw.pl oraz kanału na YouTube Ars Cantandi Chór UE we Wrocławiu - YouTube.  

Czekamy na Was!
dyr. Anna Grabowska – Borys oraz członkowie Chóru “Ars Cantandi”

P.S. Masz pytania ? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub do naszej dyrygentki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
rekrutacja 22