Dołączysz do nas?

Zorganizowana REKRUTACJA do Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Ars Cantandi” odbywa się zawsze z początkiem każdego roku akademickiego, ale w rzeczywistości NABÓR DO CHÓRU trwa cały rok, co oznacza, że możesz do nas także dołączyć w każdym momencie. Wystarczy przyjść na jedną z prób chóru (w poniedziałek lub czwartek o godz. 18:30 do sali 214 A mieszczącej się na 2 piętrze w głównym budynku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu)

Najważniejszym warunkiem przyjęcia jest chęć śpiewania. Nie wymagamy wykształcenia muzycznego, z nutami zaznajomisz się u nas!

Śpiewamy

Ars Cantandi występuje regularnie podczas uroczystości Uniwersytetu Ekonomicznego i innych wrocławskich uczelni, a także w ramach dolnośląskich festiwali i cyklicznych koncertów. Poza tym co roku szkoli się na warsztatach chóralnych w pięknych miejscach w Polsce i w Europie

Sukcesy

mamy na swoim koncie nagrody grand prix, złote, srebrne i brązowe medale oraz wyróżnienia na międzynarodowych i krajowych konkursach oraz festiwalach muzyki chóralnej. Z koncertowaniem nieodłącznie wiąże się z podróżowanie, więc śpiewaliśmy już we Włoszech, Grecji, Republice Czeskiej, na Ukrainie, Białorusi, Macedonii, Niemczech oraz w wielu miejscach w Polsce. A planujemy już kolejne wyjazdy!

 

 

 

photo: Grzegorz Milaszkiewicz, AGF

Dyrygentka

łączy swój profesjonalizm i charyzmę by rozwijać naszą muzykalność i poczucie przynależności do zespołu. Ars Cantandi to chór akademicki kierowany zawodowo, w przyjacielskiej atmosferze.

Muzyka chóralna

kryje w sobie niezwykłą moc, uczucia i emocje, a jej wykonywanie rozwija każdego z nas. Śpiewając, wyrażamy to, co nam w duszy gra.

Ars Cantandi

Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu tworzy grupa ludzi o rozmaitych pasjach, połączonych uwielbieniem muzyki poważnej i niepoważnej. Naszą chóralną wizytówką jest niezwykła atmosfera, nietuzinkowe poczucie humoru i radość tworzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

photo: Grand Prix Polskiej Chóralistyki
https://www.facebook.com/grand.prix.stuligrosz

123456

 

Chór Ars Cantandi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu tworzy grupa ludzi o rozmaitych pasjach, połączonych uwielbieniem muzyki poważnej i niepoważnej. Zespół z sukcesami koncertuje zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, wzbogacając życiorysy chórzystów o wspaniałą artystyczną przygodę. Ars Cantandi to  możliwość rozwoju muzycznego zarówno dla początkujących, jak i posiadających doświadczenie muzyczne.  Ars Cantandi to chór akademicki kierowany zawodowo przez Annę Grabowską-Borys w przyjacielskiej atmosferze.

20latac

Chór ma na swoim koncie nagrody grand prix, złote, srebrne i brązowe medale oraz wyróżnienia na międzynarodowych i krajowych konkursach oraz festiwalach muzyki chóralnej. Występuje regularnie podczas uroczystości Uniwersytetu Ekonomicznego i innych wrocławskich uczelni, a także w ramach dolnośląskich festiwali i cyklicznych koncertów. Poza tym, co roku szkoli się na warsztatach chóralnych w urokliwych zakątkach Polski i Europy. Zespół prezentował się już we Włoszech, Grecji, Republice Czeskiej, na Ukrainie, Białorusi, Macedonii, Niemczech, Hiszpanii oraz w wielu miejscach w Polsce. Do ostatnich sukcesów należą nominacja do Grand Prix Polskiej Chóralistyki w 2022 roku i Złoty Dyplom Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie w czerwcu 2024 roku.

Ars Cantandi to niezapomniane chwile muzycznie inspirowanych wzruszeń dla ponad 300 osób, które śpiewają lub śpiewały w chórze.

torun 2022 3

Ars Cantandi Aktualności

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Ars Cantandi Gallery

Ars Cantandi Patronat


UEW logo pion rgb biale

 

ArsVoce

Nadchodzące AC Wydarzenia

Ars Cantandi Videos

YouTube

 




Ars Cantandi podczas Ceremonii rozdania Europejskich Nagród Filmowych/Ars Cantandi on European Film Awards 2016 Ceremony

 

więcej?/more?

 goo.gl/uPXZQy

 


Rekrutacja 2024 2025 2

Rekrutacja 2024/2025

Przyjdź na przesłuchanie 7 (pn) lub 14 (pn) lub 17 (czw) października między godz. 17 a 18:30 (sala 214 A, 2 piętro, bud. A na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu).

Czekamy na Ciebie!!!

Jeśli przeoczyłaś/eś ten termin to wiedz, że:

Zorganizowana REKRUTACJA do Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Ars Cantandi” odbywa się zawsze z początkiem każdego roku akademickiego, ale w rzeczywistości NABÓR DO CHÓRU trwa cały rok, co oznacza, że możesz do nas także dołączyć w każdym momencie. Wystarczy przyjść na jedną z prób chóru (w poniedziałek lub czwartek o godz. 18:30 do sali 214 A mieszczącej się na 2 piętrze w głównym budynku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu), zdać PRZESŁUCHANIE i po prostu zacząć z nami śpiewać :).

PRZESŁUCHANIE DO CHÓRU – brzmi strasznie??? Zapewniamy Cię, że nie ma się czego bać. Jesteś tylko Ty i nasza SUPER Dyrygentka, z którą możesz swobodnie o wszystkim porozmawiać, śmiało wypytywać, a przy okazji wykonać kilka prostych ćwiczeń muzycznych, jak powtórzenie krótkiej melodii czy dopasowanie dźwięku do akordu.

Daj nam wcześniej znać, że będziesz na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wtedy będzie szansa na rozmowę z naszą Dyrygentką i przesłuchanie do chóru  przed próbą.

Informacje dot. rekrutacji, o które często nas pytacie znajdziecie w poniżej części FAQ.

FAQ

Kto może zostać członkiem chóru?

Członkiem chóru może zostać każdy pasjonat śpiewu, niezależnie od wieku i wykształcenia. Nie wymagamy też wiedzy muzycznej, z nutami zaznajomisz się u nas!

Kiedy i gdzie odbywają się próby?

Próby odbywają się w poniedziałki i czwartki między 18:30 -21:00 w sali 214 na drugim piętrze budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Jak wygląda przesłuchanie?

Przesłuchanie zajmuje kilka minut - Nasza Dyrygentka poprosi o wykonanie kilku ćwiczeń i w ten sposób sprawdzi Twoją skalę i dopasuje cię do odpowiedniego głosu.

Czy muszę posiadać wiedzę muzyczną?

Znajomość nut ani teorii muzyki nie są wymagane. Niezbędną wiedzę nabędziesz wraz z chóralnym doświadczeniem i będziesz mógł crescendować i diminuendować bez opamiętania z resztą zespołu :)

Osoby posiadające doświdczenie muzyczne są równie mile widziane :).

Co jeśli będę miał trudności z nauką nowego repertuaru?

Dla osób świeżo przyjętych organizowane są dodatkowe próby poniedziałkowe, gdzie mają okazję szlifować nowe utwory oraz zaznajomić się z utworami wykonywanymi w poprzednich latach, a wszystko przy wsparciu asystentów oraz starszych stażem chórzystów.

Co można zyskać należąc do chóru?

Na próbie, pod czujnym okiem Naszej Dyrygentki, chórzyści doskonalą technikę śpiewu, wiedzę z zakresu teorii muzyki i umiejętność koncentracji. Prowadzone przez solistów operowych lekcje emisji głosu pozwalają im natomiast poznać swój indywidualny potencjał. Współdzielenie pasji z innymi ludźmi, uczestnictwo w konkursach międzynarodowych i krajowych to dodatkowy motor napędowy w osiąganiu sukcesów.

Partytury chóralne i nie tylko;)

http://www.cpdl.org/wiki/index.php/Main_Page - wyszukiwarka plików

http://arenai.free.fr/Database.htm - renesans, głównie francuski.

http://usuarios.lycos.es/midicoral/ -Partytury w formacie Encore, midi i parę PDF-ów. Midi oddzielnie dla każdego głosu, dobra pomoc dla początkujących.

http://www.xatired.com/cordexativa/Castellano/banco_partituras.htm - "bank partytur" - linkownia do stron z partyturami chóralnymi.

http://www.free-sheetmusic.org/cms/?Vocale_muziek - partytury muzyki wokalnej w formacie PDF.

http://centrecoral.org/PARTITURES.htm - partytury muzyki wokalnej w formacie PDF.

http://www.well.com/~noahj/wintertunes.htm - midi poszczególnych głosów do wielu znanych utworów chóralnych. Pomoc dla początkujących.

http://www.xprt.net/~vox/Music/Music.html - madrygały. Partytury (PDF) i midi oraz pliki Noteworthy Composer.

http://www.cipoo.net/music_a.html - PDF-y, midi, pliki NoteworthyComp

http://www.classicalarchives.com/ - Midi nie tylko chóralne

http://republika.pl/completorium/index.htm - Strona o polskiej wokalnej muzyce dawnej. Midi. Informacje o kompozytorach. Parę PDF-ów (Gomółka, Wacław z Szamotuł)

http://www.cyberbass.com/ - materiały do nauki (midi) dla poszczególnych głosów dużych dzieł Bacha, Brahmsa, Brittena, Mendelsona itd.

http://www.oldmusicproject.com/madrigals.html - madrygały angielskie - Byrd, Dowland, Morley i inni. PDF-y, midi, Noteworthy

http://www.finalemusic.com/showcase/ - pliki w formacie .MUS (Finale) różnej muzyki, nie tylko chóralnej. Można ściągnąć darmowego Finale Notepada i drukować oraz odsłuchiwać.

http://www.lysator.liu.se/~tuben/scores/ - nie tylko chóralna, dużo instrumentalnej

http://www.music.princeton.edu/chant_html/ - Linkownia dla miłośników chorału gregoriańskiego. Nuty tu znaleźć niełatwo, ale za to ile ciekawego czytania

http://www.users.on.net/~algernon/ - PDF-y, midi dla głosów

http://www.lluisvives.com/servlet/SirveObras/jlv/12037282889047518532735/index.htm - Faksymilie hiszpańskich sakralnych pieśni ze zbioru Libre Vermell. Tylko dla miłośników muzyki dawnej.
http://www.marcovoli.it/Partiture/ - PDF-y i Noteworthy.

http://www.musicaviva.com/song/index.tpl - wyszukiwarka darmowych partytur.

http://anaigeon.free.fr/ - PDF-y i pliki Encore. Renesans.

http://www.mab.jpn.org/musictex/chorus_idx_e.html
oraz http://www.mab.jpn.org/musictex/index_en.html#scores -PDF-y i MusicTex . Ciekawostki muzyki dawnej.

http://www.mutopiaproject.org/cgibin/make-table.cgi?Instrument=Voice -

http://www.gflower.org/nscmidis.htm#bh05 - PDF-y i midi instruktażowe dla głosów. Raczej muzyka dawna, ale nie tylko

http://plato.acadiau.ca/courses/musi/callon/2273/scores.htm - Linki

http://goanna.cs.rmit.edu.au/~winikoff/cgi-bin/mup3.cgi -

http://www.orfeonmalaga.org/partituras.htm - Źródło do hiszpańskiej muzyki. Partytury i midi instruktażowe dla głosów.

http://www2.uah.es/coro_univ_alcala/Partituras.htm - midi, PDF-y, Encore. Groch z kapustą.

http://www.upv.es/coro/victoria/mas_partituras.html - przede wszystkim Tomas Luis de Victoria, ale nie tylko. PDF-y, midi dla głosów

http://ubisunt.iespana.es/partituras/vasquez_agenda.htm
http://ubisunt.iespana.es/partituras/vasquez_profana.htm
http://ubisunt.iespana.es/partituras/antigua_alf.htm
http://ubisunt.iespana.es/partituras/antigua_nov.htm -
cztery powyższe linki to muzyka muzyka dawna hiszpańska, w tym pełny cykl mszalny Vasqueza.

http://www.chorusrehearsal.com/partsongs/partsongs.cgi - angielskie na mały chór, renesans, midi dla głosów, trochę PDF-ów, do innych konieczna wtyczka Sibelius Scorch
http://www.pucpr.edu/diocesis/14cantoral.html
http://www.pucpr.edu/diocesis/14Cantoralg.html
oba powyższe linki to muzyka sakralna (wielogłosowa i chorał) - dużo materiału, niestety partytur nie można ściągać, tylko oglądać (i odsłuchać midi) a na dodatek trzeba mieć wtyczkę Finale Viewer, która nie zawsze chce działać. Wtyczka do ściągnięcia tu: http://www.pucpr.edu/diocesis/Support.html

http://sca.uwaterloo.ca/Music/search.cgi?s=&Vocal=List+all+Vocal+songs - duża baza danych muzyki dawnej tanecznej, ale są i pieśni.

http://www.free-sheetmusic.org/cms/?Vocale_muziek -

http://www.solovoces.com/partituras.html - muzyka dawna, głównie hiszpańska (Cancionero de Palacio i Cancionero de Uppsala)

http://www.musicaficta.org/Partiture.html - Byrd (Msza na 5 głosów), Taverner - ale i Arvo Pert. niestety na razie tylko midi.

http://www.pbm.com/~lindahl/cantigas/ - Cantigas de Santa Maria - midi, współczesne transkrypcje i rarytas: faksymile oryginałów.

http://www.goldgryph.com/songbook/#T00013C - kilkanaście kanonów i popularnych pieśni wielogłosowych średniowiecznych i renesansowych. Partytury .gif, pliki NoteworthyComposer i midi. Ciekawsze od samych partytur są uwagi wykonawcze! Bardzo zabawne.

http://www.oldmusicproject.com/catches.html - dawne angielskie zabawne kanony i żarty wokalne.

http://icking-music-archive.org/#lists - duża baza danych

http://www.rodeby.noteperfect.net/ - jeszcze jedna biblioteka chóralna

http://www.kb.dk/elib/mss/amour/chanson-en.htm - rarytas faksymile Spiewnika Kopenhaskiego

http://www.kb.dk/en/nb/samling/ma/digmus/index.html
to link do zbiorów nut (w tym wspaniałych manuskryptów muzyki dawnej) Biblioteki Królewskiej w Kopenhadze.
podany przeze mnie wcześniej link: http://www.kb.dk/elib/mss/amour/chanson-en.htm - (rarytas faksymile Spiewnika Kopenhaskiego)

http://www.geocities.com/choralscores/ , wyszukiwarka partytur
oraz kawałków chóralnych ( niektóre w wersji demo ok 1 minuty) - http://www.geocities.com/hearchoirs/

linki pochodzą z http://www.chor.fora.pl - Forum Miłośników Muzyki Chóralnej

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przedstawić ofertę koncertową Chóru „Ars Cantandi” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, którą kierujemy do instytucji, firm oraz wszystkich osób poszukujących profesjonalnego zespołu do przygotowania oprawy muzycznej uroczystości, wykonania recitalu czy koncertu.

Licząc na współpracę, pozostajemy z wyrazami szacunku,

ARS CANTANDI
Anna Grabowska-Borys - dyrygent
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 609 604 831

KIM JESTEŚMY?

Chór Ars Cantandi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu tworzy grupa ludzi, których łączy zamiłowanie do muzyki poważnej i niepoważnej. Wspólna pasja sprawiła, że obecnie zespół jest jednym z najaktywniejszych wrocławskich chórów akademickich. Wizytówką Ars Cantandi jest połączenie niezwykłej atmosfery i radości śpiewania z wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi umiejętnościami wokalnymi zespołu.

20 LAT ARTYSTYCZNYCH SUKCESÓW

Zespół z sukcesami koncertuje zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Ars Cantandi występuje regularnie w ramach dolnośląskich festiwali i cyklicznych koncertów a także podczas uroczystości wrocławskich uczelni. Uczestniczy w przedsięwzięciach wokalno-instrumentalnych, występując wspólnie z innymi chórami, orkiestrami i solistami.

O profesjonalizmie i kunszcie wykonawczym Ars Cantandi świadczą nagrody grand prix, złote, srebrne i brązowe medale oraz wyróżnienia zdobyte na międzynarodowych i krajowych konkursach oraz festiwalach muzyki chóralnej.

 

 

[/pb_text][/pb_column][/pb_row][pb_row ][pb_column span="span12"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

 

OFERUJEMY:

Oprawę muzyczną uroczystości oraz wydarzeń takich jak: konferencje, jubileusze, bankiety, gale, rozdanie nagród, nadanie tytułów, inauguracje, wystawy, wernisaże, msze św. itp.

Program muzyczny chóru podczas uroczystości może przybrać formę:
• recitalu lub koncertu tematycznego będącego częścią artystyczną wydarzenia;
• oprawy muzycznej obejmującej wykonanie utworów na rozpoczęcie i/lub zakończenie uroczystości, hymnów, wiwatów, utworów laudacyjnych

Bardzo chętnie weźmiemy również udział w Państwa koncertach lub przygotujemy dla Państwa recital.

W REPERTUARZE ZNAJDĄ PAŃSTWO:

  • Utwory rozrywkowe a cappella w tym muzyka filmowa, musicalowa, pop itp.

  • Polską i zagraniczną ludową muzykę a cappella

  • Utwory religijne i świeckie z repertuaru muzyki klasycznej obejmujące różne epoki i szkoły twórcze

  • Kolędy

  • Hymny, wiwaty, utwory laudacyjne, utwory patriotyczne

Szczegóły naszego repertuaru znajdą Państwo tutaj

 

Gwarantujemy, że występ Ars Cantandi nada niezwykły nastrój i charakter organizowanemu przez Państwa wydarzeniu.

Za każdym razem wspólnie z Państwem uzgadniamy repertuar, dostosowując go do scenariusza i charakteru uroczystości.

KONTAKT

Anna Grabowska-Borys - dyrygent

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 609 604 831

Zachęcamy do wysłuchania naszych nagrań na kanale youtoube: https://www.youtube.com/channel/UCDRQ-dCeLee9Ja6YqC276Kw/featured

Piszczałki (Soprany)

Emilia Jakóbczak - 2004 - 2007 - współzałożycielka chóru, prezes chóru (w tych samych latach)

Beata Abramowska 2004/2005
Róża Burzała - 2004 - 2005
Izabela Carda - 2004 - 2005
Kinga Górczak - 2007/2008
Katarzyna Harasymowicz - 2004/2005
Magdalena Kozak - 2004 - 2006
Anna Mateńczuk - 2004-2006
Beata Michałowska - 2005/2006
Natalia Rubiś - 2004 - 2007
Anna Rytkowska - 2005/2006
Katarzyna Szandrowska 2007/2008
Magdalena Słota 2006/2007
Beata Zdybicka 2004/2005
Anna Gieryng 2007-2009
Justyna Fuchs 2007-2009
Magdalena Gałganek do 2009
Katarzyna Galant 2007-2009
Agata Obara 2004-2009
Marta Charuba 2007-2010
Katarzyna Wojczyszyn 2007-2010
Barbara Rumczyk 2009-2011
Renata Przerada 2010/2011
Natalia Karahitu 2011/2012
Agnieszka Mierzwiańska 2011/2012
Emilia Janaszkiewicz 2011/2012
Helena Lapko 2011/2012 - asystent dyrygenta w latach 2011/2012

Katarzyna Wawrzyniak 2011/2013
Joanna Tomczyk 2012/2013
Sylwia Pawlak 2013/2013
Ksenia Naborczyk 2005-2013
Agnieszka Bertrand 2011-2012
Małgorzata Sobótka 2004-2014
Joanna Pietrzykowska 2007-2013
Agnieszka Rajca 2012-2014
Katarzyna Zych 2013/2014
Karolina Idasiak 2012/2013
Katarzyna Wojtacka-Pawlak 2012-2014
Anna Krawczyk 2012-2014
Dorota Małysa 2012/2013
Agata Bekirowa 2012/2013
Katarzyna Barczuk 2004-2014
Monika Woźniak 2007-2014 Marta Wolniak 2012-2015
Izabela Hoang Thi Ngoc 2014/2015

Ewa Wesołowska 2004-2016
Maria Sztukowska 2012-2016
Izabela Młynarz 2009-2016
Weronika Nowacka 2010-2016

Dorota Podleśny 2014-2016
Alicja Domalewska 2014-2016
Wioletta Wawroniak 2014-2016
Ksenia Hudaszek 2016
Aleksandra Szurgot 2016

Paula Sawatzki 2017

Marta Opryszak 2016-2017
Martyna Kowalczyk 2014-2017
Anna Prokopczak 2014-2017
Barbara Bugatnik 2014-2017
Krzemińska Klaudia 2014-2018
Patan Julia 2014-2018
Sadowska Ewa 2018
Skowrońska Jagoda 2014-2018
Terefenko Olga 2015-2018
Kapuściak  Iwona 2016-2017
Macierzyńska Justyna 2017
Bilińska Katarzyna 2017/2018
Mrozik Katarzyna 2016/2018
Tegene Helena 2016/2018

Półtorak Kinga 2018/2019
Przedlacka Michalina 2018/2019

Alikwoty (Alty)

Alicja Bluj - 2006/2007
Iwona Fus - 2004 - 2006
Joanna Krajewska - 2004/2005
Monika Lipińska 2004 - 2006
Aleksandra Szubert - 2004-2006
Katarzyna Świerczyńska - 2006/2007
Ewa Tropak - 2004/2005
Aleksandra Sacher 2008-2009
Kinga Lewarska 2004-2009
Wioleta Farkowska 2008-2009
Agnieszka Lasocka 2007-2009
Aneta Jabłońska 2004-2010
Katarzyna Waroczyk 2010-2012
Joanna Wójcik 2011/2012
Marta Tatarska 2010/2011
Martyna Dolanowska 2004-2012
Marta Fafuła 2007-2013

Ewelina Kluba 2010 - 2013
Anna Rynek 2009-2012
Dorota Langner 2012
Patrycja Marciniszyn 2010-2012
Urszula Błoch 2012/2013
Agata Brodacka 2007-2013
Hanna Czubak 2007-2013
Patrycja Mostowik 2013/2014
Aneta Kluba 2004-2014
Anna Michalska 2012-2014
Anna Rajca 2012-2014
Justyna Głód  2004-2015
Aneta Opioła 2011-2014
Marta Kowalewska -2014
Dorota Król-Ellwart - 2014/2015
Paulina Klimentowska 2012-2015
Zofia Krzewicka 2007-2015

Aleksandra Strembicka 2004-2016
Olga Brzezowska    2013-2016
Agnieszka Wawrzyniak 2004-2016

Emilia Szumada 2014-2017
Magdalena Ogrodnik 2008-2017
Lala Kalynka 2016

Agnieszka Cieplik 2013-2017
Laura Wiertelak  2016-2017
Adrianna Opryszak 2016-2017
Roksana Rybaczuk 2013-2017
Małgorzata Urbaniak 2013-2017
Roze Katarzyna 2018/2019
Kostkowska Maria 2018/2019

Tonery (Tenory)

Marcin Bastrzyk 2006/2007
Maciej Pasek 2006/2007
Przemysław Lajsner 2007/2008
Wojciech Siłko 2007-2009

Krzysztof Przerada 2010/2011, 2012
Paweł Sabal 2009-2010
Przemysław Borys 2004-2010
Tomasz Cholewa 2011-2013
Piotr Jaskólski 2012-2014

Łukasz Niedziela 2004-2016
Tomasz Maniewski 2007 -2016
Krzysztof Wójcik 2004-2016

Tomasz Koczański 2016-2017

Adam Woliński 2017
Kozak Konrad 2014-2018
Misiek Daniel 2015-2018

Bizony (Basy)

Jan Alczyk 2004/2005
Mateusz Bezulski 2006/2007
Łukasz Olipra 2004/2005
Dominik Michalski 2006/2007
Piotr Rękas 2004/2005
Mateusz Tomaszewski 2005/2006
Błażej Urbaniak 2007/2008
Piotr Piegdoń do 2009
Konrad Wojtkiewicz 2008-2009
Piotr Caryk 2007-2010
Paweł Szulik 2008-2010
Krzysztof Trzaska 2004-2010
Łukasz Betlewicz 2004-2010
Jakub Michalski 2008-2011

Adam Dziurowski 2009-2012
Michał Siwa 2012
Tomasz Sobótka 2010/2011
Tomasz Kilian 2009-2013
Ettore Coppolino 2013/2014
Tomasz Sobótka 2011/2012
Olek Burak 2013/2014, 2016/2017
Andrzej Bastrzyk 2005-2015
Wojciech Wesołowski 2005-2015
Maciej Reut 2010-2015
Andrzej Ledwoń 2009-2015

Artem Krenida 2016

Jacek Neumann 2014-2017

 

[pb_row][pb_column span="span12"][pb_text width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Magdalena Truszkowska-Reut

Jest absolwentką studiów I stopnia Wydziału Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, a także wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Z pochodzenia pułtuszczanka, z wyboru wrocławianka. Miłośniczka muzyki poważnej i niepoważnej. Człowiek o wielkiej pasji i zapale do działania. Uwielbia pracę z każdą grupą wiekową – od przedszkolaka, poprzez młodzież licealną i gimnazjalną oraz studentów do seniora, zna specyfikę pracy z tymi grupami. Od 2007 roku związana jest z Chórem „Ars Cantandi” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, od 2012 roku jako asystent dyrygenta. Jako dyrygent współpracowała z różnymi zespołami młodzieżowymi z Wrocławia i okolic, wśród których można wymienić Kameralny Chór „Angelus”, Zespół Wokalny „Cantus Olaviensis”.
W latach 2013-2014 kierownik i dyrygent Chóru "Magnolia" działającego przy klubie seniora Stowarzyszenia „Przyjazne Osiedle” Nowy Dwór Wrocław. Jest także instruktorką zajęć muzyczno-ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym (od kwietnia 2014 roku).

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.